Harmonogram konkursów przedmiotowych

HARMONOGRAM ELIMINACJI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ( SZKOŁY PODSTAWOWE, GIMNAZJUM)  rok szkolny 2010/2011  
                     
L.p. Szkoła Nazwa Konkursu Siedziba Wojewódzkiej Komisji Konkursowej Nauczyciel odpowiedzialny Miejsce konkursu gminnego (Chocianowice/Lasowice Wielkie) Liczba uczniów Przewodnicząca/ y Wojewódzkiej Komisji Konkursowej ETAP SZKOLNY ETAP GMINNY ETAP WOJEWÓDZKI
1. SP Konkurs Polonistyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Marzena Dysiewicz-Rerich do 25 listopada 2011 r. 10 stycznia 2012 r. godz. 900 17 lutego 2012 r. godz. 1000
2. SP Konkurs Matematyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Teresa Dziemidowicz do 25 listopada 2011 r. 12 stycznia 2012 r. godz. 900 28 lutego 2012 r. godz. 1000
3. SP Konkurs Języka Angielskiego Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Grażyna Falenta do 25 listopada 2011 r. 5 stycznia 2012 r. godz. 900 22 lutego 2012 r. godz. 1000
4. SP Konkurs Języka Niemieckiego TSKN na Śląsku Opolskim MDK w Opolu       Zuzanna Donath-Kasiura do 25 listopada 2011 r. 4 stycznia 2012 r. godz. 900 14 lutego 2012 r. godz. 1000
5. SP Konkurs Historyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Lilla Janusz do 25 listopada 2011 r. 13 stycznia 2012 r. godz. 900 23 lutego 2012 r. godz. 1000
6. SP Konkurs Przyrodniczy Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Joanna Martynowicz do 25 listopada 2011 r. 30 stycznia 2012 r. godz. 900 29 lutego 2012 r. godz. 1000
7. SP Konkurs Techniczny Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu       Wiesław Bartoszek do 25 listopada 2011 r. 9 stycznia 2012 r. godz. 900 27 lutego 2012 r. godz. 1000
1. PG Konkurs Polonistyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Marzena Dysiewicz-Rerich do 25 listopada 2011 r. 11 stycznia 2012 r. godz. 900 23 marca 2012 r. godz. 1000
2. PG Konkurs Języka Angielskiego Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Joanna Burdzińska - Mika do 25 listopada 2011 r. 20 lutego 2012 r. godz. 900 12 marca 2012 r. godz. 1000
3. PG Konkurs Języka Niemieckiego TSKN na Śląsku Opolskim MDK w Opolu       Zuzanna Donath-Kasiura do 25 listopada 2011 r. 1 lutego 2012 r. godz. 900 14 marca 2012 r. godz. 1000
4. PG Konkurs Historyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Lilla Janusz do 25 listopada 2011 r. 13 lutego 2012 r. godz. 900 28 marca 2012 r. godz. 1000
5. PG Konkurs Geograficzny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Henryk Zug do 25 listopada 2011 r. 3 lutego 2012 r. godz. 900 15 marca 2012 r. godz. 1000
6. PG Konkurs Biologiczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Mariola Szczecińska do 25 listopada 2011 r. 16 lutego 2012 r. godz. 900 19 marca 2012 r. godz. 1000
7. PG Konkurs Matematyczny MDK w Opolu       Teresa Dziemidowicz do 25 listopada 2011 r. 15 lutego 2012 r. godz. 900 29 marca 2012 r. godz. 1000
8. PG Konkurs Chemiczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Anna Drynda do 25 listopada 2011 r. 10 lutego 2012 r. godz. 900 27 marca 2012 r. godz. 1000
9. PG Konkurs Fizyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu       Małgorzata Kostrzewa do 25 listopada 2011 r. 7 lutego 2012 r. godz. 900 7 marca 2012 r. pisemny godz. 1000 16 marca 2012 r. praktyczny godz. 1000
10. PG Konkurs Techniczny Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu       Wiesław Bartoszek do 25 listopada 2011 r. 6 lutego 2012 r. godz. 900 26 marca 2012 r. godz. 1000
11. PG Konkurs Informatyczny Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu       Sebastian Cichoń do 25 listopada 2011 r. 9 (10 ) lutego 2012 r. 5 marca 2011 r. godz. 1000
Ostatnia modyfikacja: środa, 16 listopad 2011, 21:04
Pomiń Nawigacja

Nawigacja

Pomiń Ustawienia

Ustawienia